2018 Surf Life Saving Tasmania Junior Championships (Event Date: 03/03/2018)

Final Results

Generated on 22/08/2018 11:15 am


All age beach relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6    
  > Armitstead, Jordy (M)        
  > Burbury, Anthony (M)        
  > Burbury, Amelia (F)        
  > Dennis, Caleb (M)        
  > Douglas, Lenny (M)        
  > Douglas, Isla (F)        
  > Graauw, Jaxon (M)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Agar, Jeanelle (F)        
  > Cahill, Declan (M)        
  > Drane, Zoe (F)        
  > Fehlberg, Mia (F)        
  > Moore, Kaleb (M)        
  > Stirling, William (M)        
  > Teinaki, Sam (M)        
3 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 4    
  > Douglas, Caitlin (F)        
  > Fell, Siena (F)        
  > Fell, Macy (F)        
  > Fell, Charlie (M)        
  > Hawkins, Jak (M)        
  > Petterwood, Macie (F)        
  > Petterwood, Demi (F)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Barratt, Maya (F)        
  > Clothier, Jacob (M)        
  > Cumming, Angus (M)        
  > Duggan, Chloe (F)        
  > Mackinnon, Will (M)        
  > Mackinnon, Lachlan (M)        
  > Waller, Kyden (M)        
5 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 2    
  > Dobson, Wyatt (M)        
  > Dobson, Landon (M)        
  > Dobson, Kendell (F)        
  > Moore, Cayden (M)        
  > O'Neil, Hudson (M)        
  > O'Neil, Dusten (M)        
  > Temple, Hannah (F)        
6 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 1    
  > Elischer, Charlotte (F)        
  > Evans, Joseph (M)        
  > Fullarton, James (M)        
  > Kuylaars, Elka (F)        
  > Mitchelmore, Asta (F)        
  > Pollard, Judd (M)        
  > Reardon, Dan (M)        


Under 08 Men 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Towns, Anderson (M) Penguin SLSC 6    
2 Graauw, Jaxon (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Palmer, Alfie (M) Devonport SLSC 4    
4 Winn, Toby (M) Carlton Park SLSC 3    
5 Stolp, Ryan (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Hart, Byron (M) Port Sorell SLSC 1    


Under 08 Men Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Widger, Deakin (M) Port Sorell SLSC 6    
2 Prebble, Harrison (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Graauw, Jaxon (M) Port Sorell SLSC 4    
4 Christie, BJ (M) Port Sorell SLSC 3    
5 Dennis, Nate (M) Port Sorell SLSC 2    
6 Michael, Jasper (M) Carlton Park SLSC 1    


Under 08 Men Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6   Apologies for not having correct team names but there were not put on the result sheets only the club names were recorded.
  > Christie, BJ (M)        
  > Dennis, Nate (M)        
  > Hart, Byron (M)        
  > Widger, Deakin (M)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Michael, Jasper (M)        
  > Stark, Oscar (M)        
  > Winn, Toby (M)        
  > Yang, Max (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Stretton, Jem (M)        
4 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 3    
  > Stolp, Ryan (M)        
5 Port Sorell SLSC Team B Port Sorell SLSC 2    
  > Greenhill, Grace (F)        
6 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 1    
  > Oram, David (M)        
  > Sushames, Mani (M)        
  > Taylor, Leo (M)        


Under 08 Men Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Stolp, Ryan (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Palmer, Alfie (M) Devonport SLSC 5    
3 Graauw, Jaxon (M) Port Sorell SLSC 4    
4 Hart, Byron (M) Port Sorell SLSC 3    
5 Winn, Toby (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Michael, Jasper (M) Carlton Park SLSC 1    


Under 08 Men Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Towns, Anderson (M) Penguin SLSC 6    
2 Stolp, Ryan (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Winn, Toby (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Powell, Lenny (M) Penguin SLSC 3    
5 Hart, Byron (M) Port Sorell SLSC 2    
6 Michael, Jasper (M) Carlton Park SLSC 1    


Under 08 Women 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Fehlberg, Mia (F) Burnie SLSC 6    
2 Wickham, Amelia (F) Burnie SLSC 5    
3 Kuylaars, Elka (F) Clifton Beach SLSC 4    
4 Savage, Kate (F) Ulverstone SLSC 3    
5 Twining, Chloe (F) Somerset SLSC 2    
6 Waller, Kayla (F) Carlton Park SLSC 1    


Under 08 Women Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Barratt, Maya (F) Carlton Park SLSC 6    
2 Waller, Kayla (F) Carlton Park SLSC 5    
3 Woodhouse, Ellie (F) Boat Harbour Beach SLSC 4    
4 Kuylaars, Elka (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Dobson, Kendell (F) Ulverstone SLSC 2    
6 Wickham, Amelia (F) Burnie SLSC 1    


Under 08 Women Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Barratt, Maya (F) Carlton Park SLSC 6    
2 Fehlberg, Mia (F) Burnie SLSC 5    
3 Kuylaars, Elka (F) Clifton Beach SLSC 4    
4 Waller, Kayla (F) Carlton Park SLSC 3    
5 Savage, Kate (F) Ulverstone SLSC 2    
6 Fell, Macy (F) Bridport SLSC 1    


Under 08 Women Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Barratt, Maya (F) Carlton Park SLSC 6    
2 Harris, Freja (F) Port Sorell SLSC 5    
3 Fehlberg, Mia (F) Burnie SLSC 4    
4 Dobson, Kendell (F) Ulverstone SLSC 3    
5 Wickham, Amelia (F) Burnie SLSC 2    
6 Kuylaars, Elka (F) Clifton Beach SLSC 1    


Under 09 Men 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Stubbs, James (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Evans, Joseph (M) Clifton Beach SLSC 5    
3 Turale, Oscar (M) Devonport SLSC 4    
4 Stretton, Mitchell (M) Penguin SLSC 3    
5 Botterill-James, William (M) Kingston Beach SLSC 2    
6 Taylor, Oscar (M) Boat Harbour Beach SLSC 1    


Under 09 Men Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Evans, Joseph (M) Clifton Beach SLSC 6    
2 Waller, Kyden (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Stubbs, James (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Nichols, Jack (M) Boat Harbour Beach SLSC 3    
5 Stretton, Mitchell (M) Penguin SLSC 2    
6 Shanahan, Travis (M) Boat Harbour Beach SLSC 1    


Under 09 Men Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6   Apologies for not having correct team names but there were not put on the result sheets only the club names were recorded.
  > Stubbs, James (M)        
  > Waller, Kyden (M)        
2 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 5    
  > Palmer, Charlie (M)        
  > Turale, Oscar (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Jordan, Tobias (M)        
  > Moore, Kaleb (M)        
  > Sayer, Maitland (M)        
4 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 3    
  > Nichols, Jack (M)        
  > Shanahan, Travis (M)        
  > Taylor, Oscar (M)        
5 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 2    
  > McKenna, Taleah (F)        
  > Stretton, Mitchell (M)        
6 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 1    
  > Botterill-James, William (M)        
  > Enright-Norris, Chase (M)        


Under 09 Men Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Evans, Joseph (M) Clifton Beach SLSC 6    
2 Moore, Kaleb (M) Burnie SLSC 5    
3 Stubbs, James (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Waller, Kyden (M) Carlton Park SLSC 3    
5 Shanahan, Travis (M) Boat Harbour Beach SLSC 2    
6 Palmer, Charlie (M) Devonport SLSC 1    


Under 09 Men Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 6    
  > McKenna, Taleah (F)        
  > Powell, Lenny (M)        
  > Stretton, Mitchell (M)        
  > Towns, Anderson (M)        
2 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 5    
  > Collins, Thomas (M)        
  > Horton, Jobe (M)        
  > McCulloch, Fletcher (M)        
  > O'Neil, Hudson (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Jordan, Tobias (M)        
  > Moore, Kaleb (M)        
  > Reynolds, Ali (F)        
  > Sayer, Maitland (M)        
4 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 3    
  > Bishop, Alexander (M)        
  > Brocklehurst, Samuel (M)        
  > Doyle, Charles (M)        
  > Evans, Joseph (M)        
5 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 2    
  > Kolabinski, Maddison (F)        
  > Michael, Jasper (M)        
  > Stolp, Ryan (M)        
  > Waller, Kyden (M)        
6 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 1    
  > Botterill-James, William (M)        
  > Enright-Norris, Chase (M)        
  > Laborico, Olivia (F)        
  > Smith, Alice (F)        


Under 09 Men Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Stretton, Mitchell (M) Penguin SLSC 6    
2 Bishop, Alexander (M) Clifton Beach SLSC 5    
3 Botterill-James, William (M) Kingston Beach SLSC 4    
4 O'Neil, Hudson (M) Ulverstone SLSC 3    
5 Stubbs, James (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Taylor, Oscar (M) Boat Harbour Beach SLSC 1    


Under 09 Men Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 6    
  > McKenna, Taleah (F)        
  > Stretton, Mitchell (M)        
  > Towns, Anderson (M)        
2 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 5    
  > Collins, Thomas (M)        
  > Horton, Jobe (M)        
  > O'Neil, Hudson (M)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Bishop, Alexander (M)        
  > Brocklehurst, Samuel (M)        
  > Doyle, Charles (M)        
4 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 3    
  > Moore, Kaleb (M)        
  > Reynolds, Ali (F)        
  > Sayer, Maitland (M)        


Under 09 Men Swim/ Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > Collins, Thomas (M)        
  > Horton, Jobe (M)        
  > O'Neil, Hudson (M)        
  > Savage, Kate (F)        
2 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 5    
  > McKenna, Taleah (F)        
  > Powell, Lenny (M)        
  > Stretton, Mitchell (M)        
  > Towns, Anderson (M)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Bishop, Alexander (M)        
  > Brocklehurst, Samuel (M)        
  > Doyle, Charles (M)        
  > Evans, Joseph (M)        
4 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 3    
  > Jordan, Tobias (M)        
  > Moore, Kaleb (M)        
  > Sayer, Maitland (M)        
5 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 2    
  > Cumming, Olivia (F)        
  > Geard, Leila (F)        
  > Taton, Juliette (F)        
  > Winn, Toby (M)        
6 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 1    
  > Allan, Levi (M)        
  > Brett, Ruby (F)        
  > Palmer, Charlie (M)        
  > Turale, Oscar (M)        


Under 09 Men Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Stretton, Mitchell (M) Penguin SLSC 6    
2 Botterill-James, William (M) Kingston Beach SLSC 5    
3 Horton, Jobe (M) Ulverstone SLSC 4    
4 Bishop, Alexander (M) Clifton Beach SLSC 3    
5 Evans, Joseph (M) Clifton Beach SLSC 2    
6 Turale, Oscar (M) Devonport SLSC 1    


Under 09 Women 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Dennis, Meg (F) Bridport SLSC 6    
2 Petterwood, Macie (F) Bridport SLSC 5    
3 Clingeleffer, Anna (F) Clifton Beach SLSC 4    
4 Christie, Lacey (F) Port Sorell SLSC 3    
5 Douglas, Isla (F) Port Sorell SLSC 2    
6 Reynolds, Ali (F) Burnie SLSC 1    


Under 09 Women Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Douglas, Isla (F) Port Sorell SLSC 6    
2 Kolabinski, Maddison (F) Carlton Park SLSC 5    
3 Christie, Lacey (F) Port Sorell SLSC 4    
4 Petterwood, Macie (F) Bridport SLSC 3    
5 Lodge, Rose (F) Port Sorell SLSC 2    
6 Lowe, Taryn (F) Port Sorell SLSC 1    


Under 09 Women Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6   Apologies for not having correct team names but there were not put on the result sheets only the club names were recorded.
  > Christie, Lacey (F)        
  > Douglas, Isla (F)        
  > Lodge, Rose (F)        
  > Lowe, Taryn (F)        
2 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 5    
  > Dennis, Meg (F)        
  > Petterwood, Macie (F)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Bailey, Nellie (F)        
  > Clingeleffer, Anna (F)        
  > Hare, Sara (F)        
  > Thost, Eva (F)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Chislett, Ines (F)        
  > Hamilton Humpherys, Ava (F)        
  > Kolabinski, Maddison (F)        
  > Peart, Lulu (F)        


Under 09 Women Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Douglas, Isla (F) Port Sorell SLSC 6    
2 Petterwood, Macie (F) Bridport SLSC 5    
3 Reynolds, Ali (F) Burnie SLSC 4    
4 Dennis, Meg (F) Bridport SLSC 3    
5 Brett, Ruby (F) Devonport SLSC 2    
6 Peart, Lulu (F) Carlton Park SLSC 1    


Under 09 Women Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6    
  > Christie, Lacey (F)        
  > Douglas, Isla (F)        
  > Lodge, Rose (F)        
  > Lowe, Taryn (F)        
2 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 5    
  > Dennis, Rosie (F)        
  > Dennis, Meg (F)        
  > Fell, Macy (F)        
  > Petterwood, Macie (F)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Cumming, Olivia (F)        
  > Hamilton Humpherys, Ava (F)        
  > Peart, Lulu (F)        
  > Taton, Juliette (F)        
4 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 3    
  > Bailey, Nellie (F)        
  > Clingeleffer, Anna (F)        
  > Hare, Sara (F)        
  > Kuylaars, Elka (F)        


Under 09 Women Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Douglas, Isla (F) Port Sorell SLSC 6    
2 Petterwood, Macie (F) Bridport SLSC 5    
3 Lowe, Taryn (F) Port Sorell SLSC 4    
4 Peart, Lulu (F) Carlton Park SLSC 3    
5 Christie, Lacey (F) Port Sorell SLSC 2    
6 Laborico, Olivia (F) Kingston Beach SLSC 1    


Under 09 Women Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6    
  > Christie, Lacey (F)        
  > Douglas, Isla (F)        
  > Lowe, Taryn (F)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Hamilton Humpherys, Ava (F)        
  > Kolabinski, Maddison (F)        
  > Peart, Lulu (F)        
3 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 4    
  > Laborico, Olivia (F)        
  > Smith, Alice (F)        
  > Webb, Chloe (F)        


Under 09 Women Swim/ Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 6    
  > Bailey, Nellie (F)        
  > Clingeleffer, Anna (F)        
  > Hare, Sara (F)        
  > Thost, Eva (F)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Chislett, Ines (F)        
  > Hamilton Humpherys, Ava (F)        
  > Kolabinski, Maddison (F)        
  > Peart, Lulu (F)        
3 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 4    
  > Christie, Lacey (F)        
  > Douglas, Isla (F)        
  > Lodge, Rose (F)        
  > Lowe, Taryn (F)        
4 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 3    
  > Dennis, Rosie (F)        
  > Dennis, Meg (F)        
  > Fell, Macy (F)        
  > Petterwood, Macie (F)        


Under 09 Women Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Petterwood, Macie (F) Bridport SLSC 6    
2 Lowe, Taryn (F) Port Sorell SLSC 5    
3 Douglas, Isla (F) Port Sorell SLSC 4    
4 Peart, Lulu (F) Carlton Park SLSC 3    
5 Clingeleffer, Anna (F) Clifton Beach SLSC 2    
6 Reynolds, Ali (F) Burnie SLSC 1    


Under 10 1km Team Event
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 6    
  > Kable, Heidi (F)        
  > Powell, Sid (M)        
  > Smith, Manni (M)        
2 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 5    
  > Jackson, Luka (M)        
  > Parsons, Abbie (F)        
  > Savage, Thomas (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Fehlberg, Ashley (F)        
  > King, Gemma (F)        
  > Mott, Ethan (M)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Fitzgerald, Jaxson (M)        
  > Mackinnon, Will (M)        
  > Sargent, Ben (M)        
5 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 2    
  > Armitstead, Jordy (M)        
  > Douglas, Isla (F)        
  > Kile, Josie (F)        
6 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 1    
  > Stirling, William (M)        
  > Stirling, Connor (M)        
  > Wickham, Bailie (F)        


Under 10 Men 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Jackson, Luka (M) Ulverstone SLSC 6    
2 Mackinnon, Will (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Smith, Manni (M) Penguin SLSC 4    
4 Armitstead, Jordy (M) Port Sorell SLSC 3    
5 Powell, Sid (M) Penguin SLSC 2    
6 Towns, Jamieson (M) Penguin SLSC 1    


Under 10 Men Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Sargent, Ben (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Mackinnon, Will (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Stirling, Connor (M) Burnie SLSC 4    
4 Jackson, Luka (M) Ulverstone SLSC 3    
5 Smith, Manni (M) Penguin SLSC 2    
6 Triffitt, Lachlan (M) Port Sorell SLSC 1    


Under 10 Men Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > LEARY, Ethan (M)        
  > Mackinnon, Will (M)        
  > Sargent, Ben (M)        
  > Wright, Xavier (M)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Moore, Kaleb (M)        
  > Mott, Ethan (M)        
  > Stirling, William (M)        
  > Stirling, Connor (M)        
3 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 4    
  > Armitstead, Jordy (M)        
  > Kile, Josie (F)        
  > Thomson, Rose (F)        
  > Triffitt, Lachlan (M)        
4 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 3    
  > Fitzgerald, Jaxson (M)        
  > Geard, Isobel (F)        
  > Gwynne, Douglas (M)        
  > Hill, Jonathan (M)        
5 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 2    
  > Bailey, Xavier (M)        
  > Farr, Lily (F)        
  > McConnon, Mia (F)        
  > Parker, Alexa (F)        


Under 10 Men Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Mackinnon, Will (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Sargent, Ben (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Savage, Thomas (M) Ulverstone SLSC 4    
4 Smith, Manni (M) Penguin SLSC 3    
5 Stirling, William (M) Burnie SLSC 2    
6 Pollard, Judd (M) Clifton Beach SLSC 1    


Under 10 Men Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6    
  > Armitstead, Jordy (M)        
  > Douglas, Isla (F)        
  > Kile, Josie (F)        
  > Thomson, Rose (F)        
2 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 5    
  > Powell, Sid (M)        
  > Silby, Michae (M)        
  > Smith, Manni (M)        
  > Towns, Jamieson (M)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Hill, Jonathan (M)        
  > Mackinnon, Will (M)        
  > Sargent, Ben (M)        
  > Wright, Xavier (M)        
4 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 3    
  > Dale, Harry (M)        
  > Dobson, Wyatt (M)        
  > Jackson, Luka (M)        
  > Savage, Thomas (M)        
5 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 2    
  > Jordan, Tobias (M)        
  > Mott, Ethan (M)        
  > Stirling, William (M)        
  > Stirling, Connor (M)        
6 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 1    
  > Fitzgerald, Jaxson (M)        
  > Gwynne, Douglas (M)        
  > LEARY, Ethan (M)        
  > Walker, Lily (F)        


Under 10 Men Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Armitstead, Jordy (M) Port Sorell SLSC 6    
2 Mackinnon, Will (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Powell, Sid (M) Penguin SLSC 4    
4 Towns, Jamieson (M) Penguin SLSC 3    
5 Stirling, Connor (M) Burnie SLSC 2    
6 Wright, Xavier (M) Carlton Park SLSC 1    


Under 10 Men Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Armitstead, Jordy (M) Port Sorell SLSC 6    
2 Powell, Sid (M) Penguin SLSC 5    
3 Mackinnon, Will (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Sargent, Ben (M) Carlton Park SLSC 3    
5 Mott, Ethan (M) Burnie SLSC 2    
6 Pollard, Judd (M) Clifton Beach SLSC 1    


Under 10 Men Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Fitzgerald, Jaxson (M)        
  > Mackinnon, Will (M)        
  > Sargent, Ben (M)        
2 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 5    
  > Dobson, Wyatt (M)        
  > Jackson, Luka (M)        
  > Parsons, Abbie (F)        
3 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 4    
  > Powell, Sid (M)        
  > Silby, Michae (M)        
  > Towns, Jamieson (M)        
4 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 3    
  > Armitstead, Jordy (M)        
  > Kile, Josie (F)        
  > Triffitt, Lachlan (M)        
5 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 2    
  > Mott, Ethan (M)        
  > Stirling, William (M)        
  > Stirling, Connor (M)        
6 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 1    
  > Bailey, Xavier (M)        
  > Farr, Lily (F)        
  > McConnon, Mia (F)        


Under 10 Men Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Armitstead, Jordy (M) Port Sorell SLSC 6    
2 Mackinnon, Will (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Mott, Ethan (M) Burnie SLSC 4    
4 Towns, Jamieson (M) Penguin SLSC 3    
5 Powell, Sid (M) Penguin SLSC 2    
6 Jackson, Luka (M) Ulverstone SLSC 1    


Under 10 Men Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 6    
  > Fullarton, Laura (F)        
  > Pollard, Judd (M)        
  > Stephenson, Ariel (F)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Fitzgerald, Jaxson (M)        
  > Mackinnon, Will (M)        
  > Sargent, Ben (M)        
  > Wright, Xavier (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Jordan, Tobias (M)        
  > Mott, Ethan (M)        
  > Stirling, William (M)        
  > Stirling, Connor (M)        
4 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 3    
  > Dale, Harry (M)        
  > Dobson, Wyatt (M)        
  > Lennon, Caleb (M)        
  > Savage, Thomas (M)        


Under 10 Women 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Fehlberg, Ashley (F) Burnie SLSC 6    
2 King, Gemma (F) Burnie SLSC 5    
3 Parsons, Abbie (F) Ulverstone SLSC 4    
4 Macdonald, Charlotte (F) Somerset SLSC 3    
5 Kable, Heidi (F) Penguin SLSC 2    
6 McConnon, Mia (F) Devonport SLSC 1    


Under 10 Women Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 King, Gemma (F) Burnie SLSC 6    
2 Emmett, Holly (F) Devonport SLSC 5    
3 Fehlberg, Ashley (F) Burnie SLSC 4    
4 Stephenson, Ariel (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Wickham, Bailie (F) Burnie SLSC 2    
6 Fullarton, Laura (F) Clifton Beach SLSC 1    


Under 10 Women Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Fehlberg, Ashley (F)        
  > King, Gemma (F)        
  > Malley, Graci (F)        
  > Wickham, Bailie (F)        
2 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 5    
  > Austin, Charlotte (F)        
  > Emmett, Holly (F)        
  > Loone, Chloe (F)        
  > Symons, Ruby (F)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Gotowski, Mia (F)        
  > Lovell, Bella (F)        
  > Sherlock, Caitlin (F)        
  > Stark, Holly (F)        


Under 10 Women Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 King, Gemma (F) Burnie SLSC 6    
2 Fehlberg, Ashley (F) Burnie SLSC 5    
3 Parsons, Abbie (F) Ulverstone SLSC 4    
4 Emmett, Holly (F) Devonport SLSC 3    
5 Symons, Ruby (F) Devonport SLSC 2    
6 Burrows, Mikaela (F) Ulverstone SLSC 1    


Under 10 Women Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Fehlberg, Ashley (F)        
  > King, Gemma (F)        
  > Malley, Graci (F)        
  > Wickham, Bailie (F)        
2 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 5    
  > Clingeleffer, Anna (F)        
  > Fullarton, Laura (F)        
  > Jones, Ella (F)        
  > Stephenson, Ariel (F)        
3 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 4    
  > Austin, Charlotte (F)        
  > Emmett, Holly (F)        
  > Farr, Lily (F)        
  > McConnon, Mia (F)        


Under 10 Women Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 King, Gemma (F) Burnie SLSC 6    
2 Malley, Graci (F) Burnie SLSC 5    
3 Fullarton, Laura (F) Clifton Beach SLSC 4    
4 Fehlberg, Ashley (F) Burnie SLSC 3    
5 Kile, Josie (F) Port Sorell SLSC 2    
6 Jones, Ella (F) Clifton Beach SLSC 1    


Under 10 Women Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 King, Gemma (F) Burnie SLSC 6    
2 Fehlberg, Ashley (F) Burnie SLSC 5    
3 Kable, Heidi (F) Penguin SLSC 4    
4 Parsons, Abbie (F) Ulverstone SLSC 3    
5 Emmett, Holly (F) Devonport SLSC 2    
6 Malley, Graci (F) Burnie SLSC 1    


Under 10 Women Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Fehlberg, Ashley (F)        
  > King, Gemma (F)        
  > Malley, Graci (F)        
2 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 5    
  > Emmett, Holly (F)        
  > Loone, Chloe (F)        
  > Symons, Ruby (F)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Fullarton, Laura (F)        
  > Jones, Ella (F)        
  > Stephenson, Ariel (F)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Lovell, Bella (F)        
  > Sherlock, Caitlin (F)        
  > Stark, Holly (F)        


Under 10 Women Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Fullarton, Laura (F) Clifton Beach SLSC 6    
2 Malley, Graci (F) Burnie SLSC 5    
3 King, Gemma (F) Burnie SLSC 4    
4 Parsons, Abbie (F) Ulverstone SLSC 3    
5 Kile, Josie (F) Port Sorell SLSC 2    
6 Geard, Isobel (F) Carlton Park SLSC 1    


Under 10 Women Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Fehlberg, Ashley (F)        
  > King, Gemma (F)        
  > Malley, Graci (F)        
  > Wickham, Bailie (F)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Geard, Isobel (F)        
  > Sherlock, Caitlin (F)        
  > Stark, Holly (F)        
  > Walker, Lily (F)        
3 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 4    
  > Austin, Charlotte (F)        
  > Emmett, Holly (F)        
  > Loone, Chloe (F)        
  > Parker, Alexa (F)        


Under 11 1km Team Event
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6    
  > Dennis, Caleb (M)        
  > Harris, Kylin (M)        
  > Hart, Oliver (M)        
2 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 5    
  > Delaney, Georgie (F)        
  > Ray, Kobe (M)        
  > Towns, Mackenzie (F)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Cooper, Shae (F)        
  > Lawson, Jackson (M)        
  > Teinaki, Sam (M)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Kolabinski, Ella (F)        
  > Stubbs, Alex (M)        
  > Wood, Eli (M)        
5 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 2    
  > Coward, Hamish (M)        
  > Hoiberg-Cox, Tayla (F)        
  > Shanahan, Aidan (M)        
6 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 1    
  > Elischer, Nathalie (F)        
  > Elischer, Charlotte (F)        
  > Evans, Oliver (M)        


Under 11 Men 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Wood, Eli (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Fell, Charlie (M) Bridport SLSC 5    
3 Dennis, Caleb (M) Port Sorell SLSC 4    
4 Lawson, Jackson (M) Burnie SLSC 3    
5 Harris, Kylin (M) Port Sorell SLSC 2    
6 Hart, Oliver (M) Port Sorell SLSC 1    


Under 11 Men Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Wood, Eli (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Dennis, Caleb (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Teinaki, Sam (M) Burnie SLSC 4    
4 Fell, Charlie (M) Bridport SLSC 3    
5 Lawson, Jackson (M) Burnie SLSC 2    
6 Bailey, Jepson (M) Clifton Beach SLSC 1    


Under 11 Men Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Cumming, Angus (M)        
  > Hamilton Humpherys, Joshua (M)        
  > Mackinnon, Will (M)        
  > Wood, Eli (M)        
2 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 5    
  > Dennis, Caleb (M)        
  > Harris, Kylin (M)        
  > Hart, Oliver (M)        
  > Jopson, Taj (M)        
3 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 4    
  > Bailey, Xavier (M)        
  > Emmett, Holly (F)        
  > Emmett, Cohan (M)        
  > Littler, Joss (M)        
4 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 3    
  > Bugg, Joshua (M)        
  > Lawson, Jackson (M)        
  > Mott, Ethan (M)        
  > Teinaki, Sam (M)        
5 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 2    
  > Aitken, Kyle (M)        
  > Delaney, Georgie (F)        
  > Searle, Thomas (M)        
  > Smith, Jett (M)        
6 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 1    
  > Bailey, Jepson (M)        
  > Evans, Oliver (M)        
  > O'Grady, Angus (M)        
  > Pollard, Judd (M)        


Under 11 Men Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Littler, Joss (M) Devonport SLSC 6    
2 Cumming, Angus (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Fell, Charlie (M) Bridport SLSC 4    
4 Dennis, Caleb (M) Port Sorell SLSC 3    
5 Teinaki, Sam (M) Burnie SLSC 2    
6 Hart, Oliver (M) Port Sorell SLSC 1    


Under 11 Men Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Cumming, Angus (M)        
  > Pregnell-hyland, Ethan (M)        
  > Stubbs, Alex (M)        
  > Wood, Eli (M)        
2 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 5    
  > Armitstead, Jordy (M)        
  > Dennis, Caleb (M)        
  > Harris, Kylin (M)        
  > Jopson, Taj (M)        
3 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 4    
  > Culhane, Grace (F)        
  > Dawe, Asha (F)        
  > Dennis, Lucy (F)        
  > Fell, Charlie (M)        
4 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 3    
  > Bailey, Jepson (M)        
  > Brocklehurst, William (M)        
  > Evans, Oliver (M)        
  > O'Grady, Angus (M)        
5 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 2    
  > Bugg, Joshua (M)        
  > Lawson, Jackson (M)        
  > Mott, Ethan (M)        
  > Teinaki, Sam (M)        
6 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 1    
  > Aitken, Kyle (M)        
  > Delaney, Georgie (F)        
  > Ray, Kobe (M)        
  > Towns, Mackenzie (F)        


Under 11 Men Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Littler, Joss (M) Devonport SLSC 6    
2 Lawson, Jackson (M) Burnie SLSC 5    
3 Pregnell-hyland, Ethan (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Fell, Charlie (M) Bridport SLSC 3    
5 Stolp, Alexander (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Teinaki, Sam (M) Burnie SLSC 1    


Under 11 Men Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Littler, Joss (M) Devonport SLSC 6    
2 Wood, Eli (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Bailey, Jepson (M) Clifton Beach SLSC 4    
4 Lawson, Jackson (M) Burnie SLSC 3    
5 Harris, Kylin (M) Port Sorell SLSC 2    
6 Fell, Charlie (M) Bridport SLSC 1    


Under 11 Men Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Bugg, Joshua (M)        
  > Lawson, Jackson (M)        
  > Teinaki, Sam (M)        
2 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 5    
  > Bailey, Xavier (M)        
  > Emmett, Cohan (M)        
  > Littler, Joss (M)        
3 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 4    
  > Dennis, Caleb (M)        
  > Harris, Kylin (M)        
  > Jopson, Taj (M)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Hamilton Humpherys, Joshua (M)        
  > Pregnell-hyland, Ethan (M)        
  > Wood, Eli (M)        
5 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 2    
  > Adams, Jesse (F)        
  > Bailey, Jepson (M)        
  > Brocklehurst, William (M)        
6 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 1    
  > Cumming, Angus (M)        
  > Stolp, Alexander (M)        
  > Stubbs, Alex (M)        


Under 11 Men Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 6    
  > Culhane, Grace (F)        
  > Fell, Charlie (M)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Stolp, Alexander (M)        
  > Wood, Eli (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Bugg, Joshua (M)        
  > Lawson, Jackson (M)        
4 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 3    
  > Emmett, Cohan (M)        
5 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 2    
  > Dennis, Caleb (M)        
  > Hart, Oliver (M)        
6 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 1    
  > Cumming, Angus (M)        
  > Kolabinski, Ella (F)        


Under 11 Men Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Pregnell-hyland, Ethan (M) Carlton Park SLSC 6    
2 O'Grady, Angus (M) Clifton Beach SLSC 5    
3 Lawson, Jackson (M) Burnie SLSC 4    
4 Littler, Joss (M) Devonport SLSC 3    
5 Stolp, Alexander (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Cumming, Angus (M) Carlton Park SLSC 1    


Under 11 Men Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Cumming, Angus (M)        
  > Hamilton Humpherys, Joshua (M)        
  > Pregnell-hyland, Ethan (M)        
  > Stolp, Alexander (M)        
2 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 5    
  > Brocklehurst, William (M)        
  > Elischer, Nathalie (F)        
  > Kuylaars, Philippa (F)        
  > O'Grady, Angus (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Bugg, Joshua (M)        
  > Lawson, Jackson (M)        
  > Mott, Ethan (M)        
  > Teinaki, Sam (M)        
4 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 3    
  > Kolabinski, Ella (F)        
  > Stubbs, Alex (M)        
  > Visentin, Jaime (F)        
  > Wood, Eli (M)        


Under 11 Women 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Towns, Mackenzie (F) Penguin SLSC 6    
2 Hoiberg-Cox, Tayla (F) Boat Harbour Beach SLSC 5    
3 Laborico, Isabella (F) Kingston Beach SLSC 4    
4 Cooper, Shae (F) Burnie SLSC 3    
5 Delaney, Georgie (F) Penguin SLSC 2    
6 Kolabinski, Ella (F) Carlton Park SLSC 1    


Under 11 Women Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Delaney, Georgie (F) Penguin SLSC 6    
2 Culhane, Grace (F) Bridport SLSC 5    
3 Temple, Hannah (F) Ulverstone SLSC 4    
4 Elischer, Nathalie (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Laborico, Isabella (F) Kingston Beach SLSC 2    
6 Elischer, Charlotte (F) Clifton Beach SLSC 1    


Under 11 Women Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > Burrows, Mikaela (F)        
  > Dove, Charlotte (F)        
  > Eustace, Oceania (F)        
  > Temple, Hannah (F)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Anders, Emily (F)        
  > Cooper, Shae (F)        
  > Foley, Grace (F)        
  > van der Ploeg, Bronte (F)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Fitzgerald, Holli (F)        
  > Kolabinski, Ella (F)        
  > Sherlock, Caitlin (F)        
  > Visentin, Jaime (F)        
4 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 3    
  > Adams, Jesse (F)        
  > Elischer, Nathalie (F)        
  > Elischer, Charlotte (F)        
  > Kuylaars, Philippa (F)        
5 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 2    
  > Ellis, Bo (F)        
  > Hoiberg-Cox, Tayla (F)        
  > Inkson, Isla (F)        
  > Ross, Heidi (F)        


Under 11 Women Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Temple, Hannah (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Culhane, Grace (F) Bridport SLSC 5    
3 Anders, Emily (F) Burnie SLSC 4    
4 Cooper, Shae (F) Burnie SLSC 3    
5 Delaney, Georgie (F) Penguin SLSC 2    
6 Elischer, Nathalie (F) Clifton Beach SLSC 1    


Under 11 Women Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Anders, Emily (F)        
  > Cooper, Shae (F)        
  > Foley, Grace (F)        
  > van der Ploeg, Bronte (F)        
2 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 5    
  > Adams, Jesse (F)        
  > Elischer, Nathalie (F)        
  > Elischer, Charlotte (F)        
  > Kuylaars, Philippa (F)        
3 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 4    
  > Dove, Charlotte (F)        
  > Eustace, Oceania (F)        
  > Parsons, Abbie (F)        
  > Temple, Hannah (F)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Fitzgerald, Holli (F)        
  > Kolabinski, Ella (F)        
  > Sherlock, Sophie (F)        
  > Visentin, Jaime (F)        
5 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 2    
  > Ellis, Bo (F)        
  > Hoiberg-Cox, Tayla (F)        
  > O'Halloran, Kennedy (F)        
  > O'Halloran, Ella (F)        


Under 11 Women Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Foley, Grace (F) Burnie SLSC 6    
2 Culhane, Grace (F) Bridport SLSC 5    
3 Towns, Mackenzie (F) Penguin SLSC 4    
4 Dennis, Lucy (F) Bridport SLSC 3    
5 van der Ploeg, Bronte (F) Burnie SLSC 2    
6 Kuylaars, Philippa (F) Clifton Beach SLSC 1    


Under 11 Women Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Towns, Mackenzie (F) Penguin SLSC 6    
2 Kuylaars, Philippa (F) Clifton Beach SLSC 5    
3 Temple, Hannah (F) Ulverstone SLSC 4    
4 Eustace, Oceania (F) Ulverstone SLSC 3    
5 Dawe, Asha (F) Bridport SLSC 2    
6 Culhane, Grace (F) Bridport SLSC 1    


Under 11 Women Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 6    
  > Elischer, Nathalie (F)        
  > Elischer, Charlotte (F)        
  > Kuylaars, Philippa (F)        
2 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 5    
  > Eustace, Oceania (F)        
  > Parsons, Abbie (F)        
  > Temple, Hannah (F)        
3 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 4    
  > Culhane, Grace (F)        
  > Dawe, Asha (F)        
  > Dennis, Lucy (F)        
4 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 3    
  > Delaney, Georgie (F)        
  > Kable, Heidi (F)        
  > Towns, Mackenzie (F)        
5 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 2    
  > Anders, Emily (F)        
  > Cooper, Shae (F)        
  > Foley, Grace (F)        
6 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 1    
  > Fitzgerald, Holli (F)        
  > Kolabinski, Ella (F)        
  > Visentin, Jaime (F)        


Under 11 Women Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 6    
  > Delaney, Georgie (F)        
  > Towns, Mackenzie (F)        
2 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 5    
  > Dawe, Asha (F)        
  > Dennis, Lucy (F)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Foley, Grace (F)        
  > van der Ploeg, Bronte (F)        
4 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 3    
  > Elischer, Nathalie (F)        
  > Kuylaars, Philippa (F)        
5 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 2    
  > Fitzgerald, Holli (F)        
  > Visentin, Jaime (F)        
6 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 1    
  > Eustace, Oceania (F)        
  > Temple, Hannah (F)        


Under 11 Women Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Foley, Grace (F) Burnie SLSC 6    
2 Culhane, Grace (F) Bridport SLSC 5    
3 van der Ploeg, Bronte (F) Burnie SLSC 4    
4 Dennis, Lucy (F) Bridport SLSC 3    
5 Eustace, Oceania (F) Ulverstone SLSC 2    
6 Towns, Mackenzie (F) Penguin SLSC 1    


Under 11 Women Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Anders, Emily (F)        
  > Cooper, Shae (F)        
  > Foley, Grace (F)        
  > van der Ploeg, Bronte (F)        
2 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 5    
  > Ellis, Bo (F)        
  > Hoiberg-Cox, Tayla (F)        
  > Inkson, Isla (F)        
  > Ross, Heidi (F)        


Under 12 1km Team Event
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Cahill, Ryan (M)        
  > Drane, Zoe (F)        
  > Ray, Noah (M)        
2 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 5    
  > Latham, Jack (M)        
  > Moore, Cayden (M)        
  > Parsons, Tom (M)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Appleby, Zara (F)        
  > Clothier, Jacob (M)        
  > Giuliani, Aurora (F)        
  > Hill, Patrick (M)        
  > Kent, Reuben (M)        
  > Miller, Liam (M)        
  > Peart, Archer (M)        
  > Sherlock, Sophie (F)        
  > Taton, Sophie (F)        
  > Walker, Sam (M)        
  > Winn, Oliver (M)        
4 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 3    
  > Kable, Fletcher (M)        
  > Luck, Vinni (M)        
  > Powell, Frank (M)        
5 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 2    
  > Burbury, Oliver (M)        
  > Douglas, Lenny (M)        
  > Smith, Hollie (F)        
6 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 1    
  > Chapman, Maya (F)        
  > Clingeleffer, Cate (F)        
  > Fullarton, James (M)        


Under 12 Men 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Ray, Noah (M) Burnie SLSC 6    
2 Latham, Jack (M) Ulverstone SLSC 5    
3 Powell, Frank (M) Penguin SLSC 4    
4 Cahill, Ryan (M) Burnie SLSC 3    
5 Clothier, Jacob (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Moore, Cayden (M) Ulverstone SLSC 1    


Under 12 Men Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Moore, Cayden (M) Ulverstone SLSC 6    
2 Douglas, Lenny (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Latham, Jack (M) Ulverstone SLSC 4    
4 Burbury, Oliver (M) Port Sorell SLSC 3    
5 Cahill, Ryan (M) Burnie SLSC 2    
6 Collins, Gradie (M) Ulverstone SLSC 1    


Under 12 Men Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > Collins, Gradie (M)        
  > Latham, Jack (M)        
  > Moore, Cayden (M)        
  > Parsons, Tom (M)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Bugg, Joshua (M)        
  > Cahill, Ryan (M)        
  > Ray, Noah (M)        
  > Teinaki, Sam (M)        
3 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 4    
  > Burbury, Oliver (M)        
  > Douglas, Lenny (M)        
  > Smith, Hollie (F)        
  > Thomson, Weiwei (F)        
4 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 3    
  > How, Clinten (M)        
  > Mullins, Fletcher (M)        
  > Ross, Keith (M)        
  > Woodhouse, Sam (M)        
5 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 2    
  > Clothier, Jacob (M)        
  > Kent, Reuben (M)        
  > Miller, Liam (M)        
  > Winn, Oliver (M)        
6 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 1    
  > Kable, Fletcher (M)        
  > Luck, Vinni (M)        
  > McKenna, Amelia (F)        
  > Powell, Frank (M)        


Under 12 Men Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Moore, Cayden (M) Ulverstone SLSC 6    
2 Douglas, Lenny (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Winn, Oliver (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Latham, Jack (M) Ulverstone SLSC 3    
5 Burbury, Oliver (M) Port Sorell SLSC 2    
6 Luck, Vinni (M) Penguin SLSC 1    


Under 12 Men Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Clothier, Jacob (M)        
  > Hill, Patrick (M)        
  > Peart, Archer (M)        
  > Winn, Oliver (M)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Biggar, Corey (M)        
  > Cahill, Ryan (M)        
  > King, Marley (F)        
  > Ray, Noah (M)        
3 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 4    
  > Kable, Fletcher (M)        
  > Luck, Vinni (M)        
  > McKenna, Amelia (F)        
  > Powell, Frank (M)        
4 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 3    
  > Latham, Jack (M)        
  > Moore, Cayden (M)        
  > O'Neil, Aran (M)        
  > Parsons, Tom (M)        
5 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 2    
  > Brocklehurst, William (M)        
  > Elischer, Nathalie (F)        
  > Fullarton, James (M)        
  > O'Grady, Angus (M)        
6 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 1    
  > Burbury, Oliver (M)        
  > Dennis, Caleb (M)        
  > Douglas, Lenny (M)        
  > Harris, Kylin (M)        


Under 12 Men Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Peart, Archer (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Cahill, Ryan (M) Burnie SLSC 5    
3 Clothier, Jacob (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Latham, Jack (M) Ulverstone SLSC 3    
5 Kable, Fletcher (M) Penguin SLSC 2    
6 Fullarton, James (M) Clifton Beach SLSC 1    


Under 12 Men Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Peart, Archer (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Clothier, Jacob (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Cahill, Ryan (M) Burnie SLSC 4    
4 Moore, Cayden (M) Ulverstone SLSC 3    
5 Collins, Gradie (M) Ulverstone SLSC 2    
6 Powell, Frank (M) Penguin SLSC 1    


Under 12 Men Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Clothier, Jacob (M)        
  > Peart, Archer (M)        
  > Winn, Oliver (M)        
2 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 5    
  > Collins, Gradie (M)        
  > Moore, Cayden (M)        
  > Parsons, Tom (M)        
3 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 4    
  > Kable, Fletcher (M)        
  > Luck, Vinni (M)        
  > Powell, Frank (M)        
4 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 3    
  > Burbury, Oliver (M)        
  > Douglas, Lenny (M)        
  > Harris, Kylin (M)        
5 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 2    
  > Bailey, Jepson (M)        
  > Evans, Oliver (M)        
  > Fullarton, James (M)        
6 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 1    
  > Biggar, Corey (M)        
  > Cahill, Ryan (M)        
  > Ray, Noah (M)        


Under 12 Men Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Clothier, Jacob (M)        
  > Peart, Archer (M)        
2 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 5    
  > Kable, Fletcher (M)        
  > Powell, Frank (M)        
3 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 4    
  > Collins, Gradie (M)        
  > Parsons, Tom (M)        
4 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 3    
  > Lawson, Jackson (M)        
  > Ray, Noah (M)        


Under 12 Men Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Peart, Archer (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Cahill, Ryan (M) Burnie SLSC 5    
3 Biggar, Corey (M) Burnie SLSC 4    
4 Parsons, Tom (M) Ulverstone SLSC 3    
5 Clothier, Jacob (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Fullarton, James (M) Clifton Beach SLSC 1    


Under 12 Men Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Biggar, Corey (M)        
  > Cahill, Ryan (M)        
  > Drane, Zoe (F)        
  > Ray, Noah (M)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Clothier, Jacob (M)        
  > Hill, Patrick (M)        
  > Peart, Archer (M)        
  > Winn, Oliver (M)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Chapman, Maya (F)        
  > Clingeleffer, Cate (F)        
  > Fullarton, James (M)        
  > Mitchelmore, Stella (F)        
4 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 3    
  > Collins, Gradie (M)        
  > Latham, Jack (M)        
  > O'Neil, Aran (M)        
  > Parsons, Tom (M)        
5 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 2    
  > Gula, Nia (F)        
  > Ross, Ruby (F)        
  > Ross, Keith (M)        
  > Woodhouse, Sam (M)        
6 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 1    
  > Kable, Fletcher (M)        
  > Luck, Vinni (M)        
  > McKenna, Amelia (F)        
  > Powell, Frank (M)        


Under 12 Women 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Clingeleffer, Cate (F) Clifton Beach SLSC 6    
2 Appleby, Zara (F) Carlton Park SLSC 5    
3 Petterwood, Demi (F) Bridport SLSC 4    
4 Drane, Zoe (F) Burnie SLSC 3    
5 Dove, Madison (F) Ulverstone SLSC 2    
6 King, Marley (F) Burnie SLSC 1    


Under 12 Women Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Dove, Madison (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Chapman, Maya (F) Clifton Beach SLSC 5    
3 Thomson, Weiwei (F) Port Sorell SLSC 4    
4 McCulloch, Charlotte (F) Ulverstone SLSC 3    
5 Clingeleffer, Cate (F) Clifton Beach SLSC 2    
6 Petterwood, Demi (F) Bridport SLSC 1    


Under 12 Women Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Anders, Emily (F)        
  > Cooper, Shae (F)        
  > Drane, Zoe (F)        
  > King, Marley (F)        
2 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 5    
  > Chapman, Maya (F)        
  > Clingeleffer, Cate (F)        
  > Elischer, Nathalie (F)        
  > Mitchelmore, Stella (F)        
3 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 4    
  > Culhane, Grace (F)        
  > Dawe, Asha (F)        
  > Dennis, Lucy (F)        
  > Petterwood, Demi (F)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Appleby, Zara (F)        
  > Giuliani, Aurora (F)        
  > Sherlock, Sophie (F)        
  > Taton, Sophie (F)        
5 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 2    
  > Gula, Nia (F)        
  > O'Halloran, Kennedy (F)        
  > O'Halloran, Ella (F)        
  > Ross, Ruby (F)        


Under 12 Women Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Dove, Madison (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Drane, Zoe (F) Burnie SLSC 5    
3 Petterwood, Demi (F) Bridport SLSC 4    
4 Chapman, Maya (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Taton, Sophie (F) Carlton Park SLSC 2    
6 Thomson, Weiwei (F) Port Sorell SLSC 1    


Under 12 Women Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Appleby, Zara (F)        
  > Giuliani, Aurora (F)        
  > Sherlock, Sophie (F)        
  > Taton, Sophie (F)        
2 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 5    
  > Chapman, Maya (F)        
  > Clingeleffer, Cate (F)        
  > Elischer, Charlotte (F)        
  > Mitchelmore, Stella (F)        
3 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 4    
  > Gula, Nia (F)        
  > O'Halloran, Kennedy (F)        
  > O'Halloran, Ella (F)        
  > Ross, Ruby (F)        
4 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 3    
  > Dove, Madison (F)        
  > Dove, Charlotte (F)        
  > McCulloch, Charlotte (F)        
  > Temple, Hannah (F)        


Under 12 Women Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Giuliani, Aurora (F) Carlton Park SLSC 6    
2 Chapman, Maya (F) Clifton Beach SLSC 5    
3 Appleby, Zara (F) Carlton Park SLSC 4    
4 Clingeleffer, Cate (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Petterwood, Demi (F) Bridport SLSC 2    
6 King, Marley (F) Burnie SLSC 1    


Under 12 Women Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Giuliani, Aurora (F) Carlton Park SLSC 6    
2 Chapman, Maya (F) Clifton Beach SLSC 5    
3 Appleby, Zara (F) Carlton Park SLSC 4    
4 Clingeleffer, Cate (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Drane, Zoe (F) Burnie SLSC 2    
6 McCulloch, Charlotte (F) Ulverstone SLSC 1    


Under 12 Women Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 6    
  > Chapman, Maya (F)        
  > Clingeleffer, Cate (F)        
  > Mitchelmore, Stella (F)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Appleby, Zara (F)        
  > Giuliani, Aurora (F)        
  > Taton, Sophie (F)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Drane, Zoe (F)        
  > King, Marley (F)        
  > van der Ploeg, Bronte (F)        
4 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 3    
  > Dove, Madison (F)        
  > Eustace, Oceania (F)        
  > McCulloch, Charlotte (F)        
5 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 2    
  > Gula, Nia (F)        
  > Inkson, Isla (F)        
  > Ross, Ruby (F)        


Under 12 Women Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Appleby, Zara (F)        
  > Giuliani, Aurora (F)        
2 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 5    
  > Chapman, Maya (F)        
  > Clingeleffer, Cate (F)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Drane, Zoe (F)        
  > King, Marley (F)        
4 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 3    
  > Gula, Nia (F)        
  > Ross, Ruby (F)        
5 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 2    
  > Dove, Madison (F)        
  > McCulloch, Charlotte (F)        
6 Clifton Beach SLSC Team B Clifton Beach SLSC 1    
  > Kuylaars, Philippa (F)        
  > Mitchelmore, Stella (F)        


Under 12 Women Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Giuliani, Aurora (F) Carlton Park SLSC 6    
2 Chapman, Maya (F) Clifton Beach SLSC 5    
3 Gula, Nia (F) Boat Harbour Beach SLSC 4    
4 Petterwood, Demi (F) Bridport SLSC 3    
5 Appleby, Zara (F) Carlton Park SLSC 2    
6 Clingeleffer, Cate (F) Clifton Beach SLSC 1    


Under 12 Women Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Appleby, Zara (F)        
  > Giuliani, Aurora (F)        
  > Sherlock, Sophie (F)        
  > Taton, Sophie (F)        


Under 13 1km Team Event
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Cahill, Declan (M)        
  > Kuys, Harry (M)        
  > Little, Jayce (M)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Chislett, Max (M)        
  > Sargent, Amber (F)        
  > Visentin, Isaac (M)        
3 Somerset SLSC Team A Somerset SLSC 4    
  > Gorringe, Halle (F)        
  > Shires, Trinity (F)        
  > West, Montana (F)        
4 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 3    
  > Frame, Lachlan (M)        
  > JONES, ABBY (F)        
  > Jopson, Roman (M)        
5 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 2    
  > Askew, Georgia (F)        
  > Bugg, Mia (F)        
  > van der Ploeg, Hayden (M)        
6 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 1    
  > Cooper, Charlie (M)        
  > Reardon, Dan (M)        
  > Stephenson, Sienna (F)        


Under 13 Men 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Cahill, Declan (M) Burnie SLSC 6    
2 Chislett, Max (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Jopson, Roman (M) Port Sorell SLSC 4    
4 Little, Jayce (M) Burnie SLSC 3    
5 Woodhouse, Alex (M) Ulverstone SLSC 2    
6 Kuys, Harry (M) Burnie SLSC 1    


Under 13 Men Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Cahill, Declan (M) Burnie SLSC 6    
2 Teinaki, Jake (M) Burnie SLSC 5    
3 Dobson, Landon (M) Ulverstone SLSC 4    
4 van der Ploeg, Hayden (M) Burnie SLSC 3    
5 Reardon, Dan (M) Clifton Beach SLSC 2    
6 Barratt, Tyler (M) Carlton Park SLSC 1    


Under 13 Men Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > Dobson, Landon (M)        
  > Latham, Jack (M)        
  > Moore, Cayden (M)        
  > Woodhouse, Alex (M)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Cahill, Declan (M)        
  > Cooper, Hunter (M)        
  > Kuys, Harry (M)        
  > Teinaki, Jake (M)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Chislett, Max (M)        
  > Mackinnon, Lachlan (M)        
  > Milburn, Daniel (M)        
  > Visentin, Isaac (M)        
4 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 3    
  > Haberle, Laura (F)        
  > Luck, Vinni (M)        
  > Powell, Frank (M)        
  > Ray, Zali (F)        
5 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 2    
  > Leaver, William (M)        
  > Little, Jayce (M)        
  > Mollison, Jai (M)        
  > van der Ploeg, Hayden (M)        
6 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 1    
  > Mullins, Oliver (M)        
  > Ross, Ruby (F)        
  > Woodhouse, Sam (M)        


Under 13 Men Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Cahill, Declan (M) Burnie SLSC 6    
2 Mackinnon, Lachlan (M) Carlton Park SLSC 5    
3 Chislett, Max (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Teinaki, Jake (M) Burnie SLSC 3    
5 Dobson, Landon (M) Ulverstone SLSC 2    
6 van der Ploeg, Hayden (M) Burnie SLSC 1    


Under 13 Men Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Chislett, Max (M)        
  > Mackinnon, Lachlan (M)        
  > Milburn, Daniel (M)        
  > Visentin, Isaac (M)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Askew, Dylan (M)        
  > Cahill, Declan (M)        
  > Kuys, Harry (M)        
  > Mollison, Jai (M)        
3 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 4    
  > Barratt, Tyler (M)        
  > Clothier, Jacob (M)        
  > Hutton, Lachlan (M)        
  > Peart, Archer (M)        
4 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 3    
  > Chapman, Maya (F)        
  > Clingeleffer, Cate (F)        
  > Cooper, Charlie (M)        
  > Reardon, Dan (M)        
5 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 2    
  > Cooper, Hunter (M)        
  > Little, Jayce (M)        
  > Teinaki, Jake (M)        
  > van der Ploeg, Hayden (M)        
6 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 1    
  > Burbury, Oliver (M)        
  > Douglas, Lenny (M)        
  > Frame, Lachlan (M)        
  > Jopson, Roman (M)        


Under 13 Men Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Chislett, Max (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Cahill, Declan (M) Burnie SLSC 5    
3 Reardon, Dan (M) Clifton Beach SLSC 4    
4 Mollison, Jai (M) Burnie SLSC 3    
5 Hutton, Lachlan (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Kuys, Harry (M) Burnie SLSC 1    


Under 13 Men Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Reardon, Dan (M) Clifton Beach SLSC 6    
2 Cahill, Declan (M) Burnie SLSC 5    
3 Mackinnon, Lachlan (M) Carlton Park SLSC 4    
4 Teinaki, Jake (M) Burnie SLSC 3    
5 Mollison, Jai (M) Burnie SLSC 2    
6 Kuys, Harry (M) Burnie SLSC 1    


Under 13 Men Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 6    
  > Chapman, Maya (F)        
  > Cooper, Charlie (M)        
  > Reardon, Dan (M)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Cahill, Declan (M)        
  > Kuys, Harry (M)        
  > Mollison, Jai (M)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Chislett, Max (M)        
  > Hutton, Lachlan (M)        
  > Mackinnon, Lachlan (M)        
4 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 3    
  > Dobson, Landon (M)        
  > Moore, Cayden (M)        
  > Woodhouse, Alex (M)        
5 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 2    
  > Barratt, Tyler (M)        
  > Sargent, Amber (F)        
  > Visentin, Isaac (M)        
6 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 1    
  > Askew, Dylan (M)        
  > Teinaki, Jake (M)        
  > van der Ploeg, Hayden (M)        


Under 13 Men Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Hutton, Lachlan (M)        
  > Mackinnon, Lachlan (M)        
2 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 5    
  > Cooper, Charlie (M)        
  > Reardon, Dan (M)        
3 Burnie SLSC Team D Burnie SLSC 4    
  > Teinaki, Jake (M)        
  > van der Ploeg, Hayden (M)        
4 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 3    
  > Chislett, Max (M)        
  > Visentin, Isaac (M)        
5 Burnie SLSC Team C Burnie SLSC 2    
  > Cooper, Hunter (M)        
  > Leaver, William (M)        


Under 13 Men Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Chislett, Max (M) Carlton Park SLSC 6    
2 Cahill, Declan (M) Burnie SLSC 5    
3 Mollison, Jai (M) Burnie SLSC 4    
4 Hutton, Lachlan (M) Carlton Park SLSC 3    
5 Reardon, Dan (M) Clifton Beach SLSC 2    
6 Askew, Dylan (M) Burnie SLSC 1    


Under 13 Men Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Askew, Dylan (M)        
  > Cahill, Declan (M)        
  > Kuys, Harry (M)        
  > Mollison, Jai (M)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Chislett, Max (M)        
  > Hutton, Lachlan (M)        
  > Mackinnon, Lachlan (M)        
  > Sargent, Amber (F)        
3 Burnie SLSC Team C Burnie SLSC 4    
  > Askew, Georgia (F)        
  > Bugg, Mia (F)        
  > Little, Jayce (M)        
  > Teinaki, Jake (M)        
4 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 3    
  > Burbury, Amelia (F)        
  > Frame, Lachlan (M)        
  > JONES, ABBY (F)        
  > Jopson, Roman (M)        
5 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 2    
  > Cooper, Charlie (M)        
  > Pollard, Maisie (F)        
  > Reardon, Dan (M)        
  > Stephenson, Sienna (F)        
6 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 1    
  > Cooper, Hunter (M)        
  > Geary, Marcus (M)        
  > Leaver, William (M)        
  > van der Ploeg, Hayden (M)        


Under 13 Women 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Fell, Siena (F) Bridport SLSC 6    
2 Shires, Trinity (F) Somerset SLSC 5    
3 Ercole, Liliana (F) Bridport SLSC 4    
4 Smith, Ella (F) Kingston Beach SLSC 3    
5 Sargent, Amber (F) Carlton Park SLSC 2    
6 West, Montana (F) Somerset SLSC 1    


Under 13 Women Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Fell, Siena (F) Bridport SLSC 6    
2 West, Montana (F) Somerset SLSC 5    
3 Askew, Georgia (F) Burnie SLSC 4    
4 Smith, Olivia (F) Kingston Beach SLSC 3    
5 Sargent, Amber (F) Carlton Park SLSC 2    
6 Haberle, Laura (F) Penguin SLSC 1    


Under 13 Women Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Askew, Georgia (F)        
  > Bugg, Mia (F)        
  > Drane, Zoe (F)        
  > King, Marley (F)        
2 Somerset SLSC Team A Somerset SLSC 5    
  > Edwards, Jorja (F)        
  > Gorringe, Halle (F)        
  > Shires, Trinity (F)        
  > West, Montana (F)        
3 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 4    
  > Enright-Norris, Tempest (F)        
  > Fava, Zoe (F)        
  > Smith, Olivia (F)        
  > Smith, Ella (F)        


Under 13 Women Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Fell, Siena (F) Bridport SLSC 6    
2 West, Montana (F) Somerset SLSC 5    
3 Sargent, Amber (F) Carlton Park SLSC 4    
4 Askew, Georgia (F) Burnie SLSC 3    
5 Bugg, Mia (F) Burnie SLSC 2    
6 Gorringe, Halle (F) Somerset SLSC 1    


Under 13 Women Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Appleby, Zara (F)        
  > Giuliani, Aurora (F)        
  > Sargent, Amber (F)        
  > Taton, Sophie (F)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Askew, Georgia (F)        
  > Bugg, Mia (F)        
  > Drane, Zoe (F)        
  > King, Marley (F)        
3 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 4    
  > Burbury, Amelia (F)        
  > JONES, ABBY (F)        
  > Smith, Hollie (F)        
  > Thomson, Weiwei (F)        
4 Somerset SLSC Team A Somerset SLSC 3    
  > Edwards, Jorja (F)        
  > Gorringe, Halle (F)        
  > Shires, Trinity (F)        
  > West, Montana (F)        
5 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 2    
  > Enright-Norris, Tempest (F)        
  > Fava, Zoe (F)        
  > Smith, Olivia (F)        
  > Smith, Ella (F)        


Under 13 Women Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Askew, Georgia (F) Burnie SLSC 6    
2 Fell, Siena (F) Bridport SLSC 5    
3 Sargent, Amber (F) Carlton Park SLSC 4    
4 Bugg, Mia (F) Burnie SLSC 3    


Under 13 Women Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Askew, Georgia (F) Burnie SLSC 6    
2 Fell, Siena (F) Bridport SLSC 5    
3 Sargent, Amber (F) Carlton Park SLSC 4    
4 Bugg, Mia (F) Burnie SLSC 3    
5 West, Montana (F) Somerset SLSC 2    
6 Shires, Trinity (F) Somerset SLSC 1    


Under 13 Women Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Askew, Georgia (F)        
  > Bugg, Mia (F)        
  > Drane, Zoe (F)        
2 Somerset SLSC Team A Somerset SLSC 5    
  > Gorringe, Halle (F)        
  > Shires, Trinity (F)        
  > West, Montana (F)        
3 Bridport SLSC Team A Bridport SLSC 4    
  > Ercole, Liliana (F)        
  > Fell, Siena (F)        
  > Petterwood, Demi (F)        
4 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 3    
  > Haberle, Laura (F)        
  > McKenna, Amelia (F)        
  > Ray, Zali (F)        
5 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 2    
  > Burbury, Amelia (F)        
  > JONES, ABBY (F)        
  > Smith, Hollie (F)        
6 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 1    
  > Enright-Norris, Tempest (F)        
  > Fava, Zoe (F)        
  > Smith, Ella (F)        


Under 13 Women Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Giuliani, Aurora (F)        
  > Sargent, Amber (F)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Askew, Georgia (F)        
  > Bugg, Mia (F)        
3 Somerset SLSC Team A Somerset SLSC 4    
  > Shires, Trinity (F)        
  > West, Montana (F)        
4 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 3    
  > Burbury, Amelia (F)        
  > JONES, ABBY (F)        
5 Somerset SLSC Team B Somerset SLSC 2    
  > Edwards, Jorja (F)        
  > Gorringe, Halle (F)        
6 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 1    
  > Smith, Olivia (F)        
  > Smith, Ella (F)        


Under 13 Women Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Askew, Georgia (F) Burnie SLSC 6    
2 Fell, Siena (F) Bridport SLSC 5    
3 Burbury, Amelia (F) Port Sorell SLSC 4    
4 Sargent, Amber (F) Carlton Park SLSC 3    
5 Bugg, Mia (F) Burnie SLSC 2    
6 Smith, Ella (F) Kingston Beach SLSC 1    


Under 13 Women Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 6    
  > Enright-Norris, Tempest (F)        
  > Fava, Zoe (F)        
  > Smith, Olivia (F)        
  > Smith, Ella (F)        


Under 14 1km Team Event
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6    
  > Armitstead, Jonte (M)        
  > Armitstead, Cooper (M)        
  > Burbury, Anthony (M)        
2 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 5    
  > Humphris, Charlie (M)        
  > O'Neil, Dusten (M)        
  > Woodhouse, Phoebe (F)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Appleby, Markus (M)        
  > Duggan, Chloe (F)        
  > Rhodes, Wesley (M)        
4 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 3    
  > Smith, Olivia (F)        
  > Woodhouse, Jack (M)        
5 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 2    
  > Agar, Jeanelle (F)        
  > Harland, Ella (F)        
  > Munday, Zali (F)        
6 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 1    
  > Biggar, Morgan (F)        
  > Dobbie, Callum (M)        
  > Vandenberg, Lucy (F)        


Under 14 Men 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Armitstead, Jonte (M) Port Sorell SLSC 6    
2 Humphris, Charlie (M) Ulverstone SLSC 5    
3 O'Neil, Dusten (M) Ulverstone SLSC 4    
4 Burbury, Anthony (M) Port Sorell SLSC 3    
5 Rhodes, Wesley (M) Carlton Park SLSC 2    
6 Hawkins, Jak (M) Bridport SLSC 1    


Under 14 Men Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 O'Neil, Dusten (M) Ulverstone SLSC 6    
2 Burbury, Anthony (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Bailey, Toby (M) Devonport SLSC 4    
4 Armitstead, Jonte (M) Port Sorell SLSC 3    
5 Hawkins, Jak (M) Bridport SLSC 2    
6 Humphris, Charlie (M) Ulverstone SLSC 1    


Under 14 Men Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6   Apologies for not having correct team names but there were not put on the result sheets only the club names were recorded.
  > Humphris, Charlie (M)        
  > O'Neil, Dusten (M)        
  > Walton, Jensen (M)        
  > Woodhouse, Thomas (M)        
2 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 5    
  > Armitstead, Jonte (M)        
  > Armitstead, Cooper (M)        
  > Burbury, Anthony (M)        
  > Woods, Asuka (M)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Chislett, Max (M)        
4 Ulverstone SLSC Team B Ulverstone SLSC 3    
  > Woodhouse, Alex (M)        
5 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 2    
  > Baker, Flynn (M)        
  > Smith, Olivia (F)        
  > Woodhouse, Jack (M)        
6 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 1    
  > Dobbie, Callum (M)        
  > Morgan, Kye (M)        


Under 14 Men Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Burbury, Anthony (M) Port Sorell SLSC 6    
2 Humphris, Charlie (M) Ulverstone SLSC 5    
3 O'Neil, Dusten (M) Ulverstone SLSC 4    
4 Hawkins, Jak (M) Bridport SLSC 3    
5 Baker, Flynn (M) Boat Harbour Beach SLSC 2    
6 Walton, Jensen (M) Ulverstone SLSC 1    


Under 14 Men Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > Humphris, Charlie (M)        
  > O'Neil, Dusten (M)        
  > Walton, Jensen (M)        
  > Woodhouse, Thomas (M)        
2 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 5    
  > Armitstead, Jonte (M)        
  > Armitstead, Cooper (M)        
  > Burbury, Anthony (M)        
  > Thomson, William (M)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Cooper, Charlie (M)        
  > Pooley, Oliver (M)        
  > Reardon, Dan (M)        
  > Stephenson, Sienna (F)        
4 Ulverstone SLSC Team B Ulverstone SLSC 3    
  > Menzie, Elsie (F)        
  > Parker, Ashley (F)        
  > Woodhouse, Phoebe (F)        
  > Woodhouse, Alex (M)        
5 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 2    
  > Appleby, Markus (M)        
  > Hutton, Lachlan (M)        
  > Rhodes, Wesley (M)        
6 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 1    
  > Biggar, Morgan (F)        
  > Dobbie, Callum (M)        
  > Harland, Ella (F)        
  > Morgan, Kye (M)        


Under 14 Men Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Pooley, Oliver (M) Clifton Beach SLSC 6    
2 Armitstead, Jonte (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Woodhouse, Thomas (M) Ulverstone SLSC 4    
4 Walton, Jensen (M) Ulverstone SLSC 3    
5 Armitstead, Cooper (M) Port Sorell SLSC 2    
6 O'Neil, Dusten (M) Ulverstone SLSC 1    


Under 14 Men Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Armitstead, Jonte (M) Port Sorell SLSC 6    
2 Armitstead, Cooper (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Woodhouse, Thomas (M) Ulverstone SLSC 4    
4 Pooley, Oliver (M) Clifton Beach SLSC 3    
5 Walton, Jensen (M) Ulverstone SLSC 2    
6 O'Neil, Dusten (M) Ulverstone SLSC 1    


Under 14 Men Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > O'Neil, Dusten (M)        
  > Walton, Jensen (M)        
  > Woodhouse, Thomas (M)        
2 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 5    
  > Armitstead, Jonte (M)        
  > Armitstead, Cooper (M)        
  > Burbury, Anthony (M)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Cooper, Charlie (M)        
  > Pooley, Oliver (M)        
  > Reardon, Dan (M)        
4 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 3    
  > Askew, Dylan (M)        
  > Dobbie, Callum (M)        
  > Morgan, Kye (M)        


Under 14 Men Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > Walton, Jensen (M)        
  > Woodhouse, Thomas (M)        
2 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 5    
  > Armitstead, Jonte (M)        
  > Armitstead, Cooper (M)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Pooley, Oliver (M)        
  > Reardon, Dan (M)        
4 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 3    
  > Bailey, Toby (M)        
  > Symons, Brodie (M)        
5 Port Sorell SLSC Team B Port Sorell SLSC 2    
  > Burbury, Anthony (M)        
  > Thomson, William (M)        
6 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 1    
  > Dobbie, Callum (M)        
  > Morgan, Kye (M)        


Under 14 Men Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Walton, Jensen (M) Ulverstone SLSC 6    
2 Armitstead, Jonte (M) Port Sorell SLSC 5    
3 Pooley, Oliver (M) Clifton Beach SLSC 4    
4 Woodhouse, Thomas (M) Ulverstone SLSC 3    
5 Armitstead, Cooper (M) Port Sorell SLSC 2    
6 O'Neil, Dusten (M) Ulverstone SLSC 1    


Under 14 Men Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > O'Neil, Dusten (M)        
  > Walton, Jensen (M)        
  > Woodhouse, Thomas (M)        
  > Woodhouse, Phoebe (F)        
2 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 5    
  > Armitstead, Jonte (M)        
  > Armitstead, Cooper (M)        
  > Burbury, Anthony (M)        
  > Burbury, Amelia (F)        


Under 14 Womens 1KM Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Woodhouse, Phoebe (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Munday, Zali (F) Burnie SLSC 5    
3 Mitchelmore, Asta (F) Clifton Beach SLSC 4    
4 Clingeleffer, Mary (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Smith, Olivia (F) Boat Harbour Beach SLSC 2    
6 Harland, Ella (F) Burnie SLSC 1    


Under 14 Womens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Menzie, Elsie (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Woodhouse, Phoebe (F) Ulverstone SLSC 5    
3 Duggan, Chloe (F) Carlton Park SLSC 4    
4 Mitchelmore, Asta (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Biggar, Morgan (F) Burnie SLSC 2    
6 Smith, Olivia (F) Boat Harbour Beach SLSC 1    


Under 14 Womens Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6   Apologies for not having correct team names but there were not put on the result sheets only the club names were recorded.
  > Agar, Jeanelle (F)        
  > Biggar, Morgan (F)        
  > Harland, Ella (F)        
  > Sayer, Finlee (F)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Bent, Alice (F)        
  > Duggan, Chloe (F)        
  > Findlay, Erin (F)        
  > Stubbs, Maya (F)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Clingeleffer, Mary (F)        
  > Elischer, Georgia (F)        
  > Mitchelmore, Asta (F)        
  > Stephenson, Leilani (F)        


Under 14 Womens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Menzie, Elsie (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Woodhouse, Phoebe (F) Ulverstone SLSC 5    
3 Duggan, Chloe (F) Carlton Park SLSC 4    
4 Munday, Zali (F) Burnie SLSC 3    
5 Smith, Olivia (F) Boat Harbour Beach SLSC 2    
6 Mitchelmore, Asta (F) Clifton Beach SLSC 1    


Under 14 Womens Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 6    
  > Clingeleffer, Mary (F)        
  > Elischer, Georgia (F)        
  > Mitchelmore, Asta (F)        
  > Stephenson, Leilani (F)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Bent, Alice (F)        
  > Duggan, Chloe (F)        
  > Findlay, Erin (F)        
  > Stubbs, Maya (F)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Agar, Jeanelle (F)        
  > Munday, Zali (F)        
  > Sayer, Finlee (F)        
  > Vandenberg, Lucy (F)        


Under 14 Womens Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Woodhouse, Phoebe (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Munday, Zali (F) Burnie SLSC 5    
3 Menzie, Elsie (F) Ulverstone SLSC 4    
4 Stephenson, Leilani (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Mitchelmore, Asta (F) Clifton Beach SLSC 2    
6 Parker, Ashley (F) Ulverstone SLSC 1    


Under 14 Womens Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Woodhouse, Phoebe (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Menzie, Elsie (F) Ulverstone SLSC 5    
3 Munday, Zali (F) Burnie SLSC 4    
4 Mitchelmore, Asta (F) Clifton Beach SLSC 3    
5 Agar, Jeanelle (F) Burnie SLSC 2    
6 Harland, Ella (F) Burnie SLSC 1    


Under 14 Womens Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > Menzie, Elsie (F)        
  > Parker, Ashley (F)        
  > Woodhouse, Phoebe (F)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Agar, Jeanelle (F)        
  > Harland, Ella (F)        
  > Munday, Zali (F)        
3 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 4    
  > Clingeleffer, Mary (F)        
  > Elischer, Georgia (F)        
  > Mitchelmore, Asta (F)        
4 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 3    
  > Askew, Georgia (F)        
  > Biggar, Morgan (F)        
  > Vandenberg, Lucy (F)        
5 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 2    
  > Bent, Alice (F)        
  > Findlay, Erin (F)        
  > Sargent, Amber (F)        


Under 14 Womens Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 6    
  > Menzie, Elsie (F)        
  > Woodhouse, Phoebe (F)        
2 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 5    
  > Agar, Jeanelle (F)        
  > Biggar, Morgan (F)        
3 Burnie SLSC Team B Burnie SLSC 4    
  > Harland, Ella (F)        
  > Munday, Zali (F)        
4 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 3    
  > Findlay, Erin (F)        
  > Stubbs, Maya (F)        
5 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 2    
  > Bent, Alice (F)        
  > Duggan, Chloe (F)        
6 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 1    
  > Cubit, Katarina (F)        
  > Smith, Olivia (F)        


Under 14 Womens Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Woodhouse, Phoebe (F) Ulverstone SLSC 6    
2 Stephenson, Leilani (F) Clifton Beach SLSC 5    
3 Parker, Ashley (F) Ulverstone SLSC 4    
4 Biggar, Morgan (F) Burnie SLSC 3    
5 Menzie, Elsie (F) Ulverstone SLSC 2    
6 Munday, Zali (F) Burnie SLSC 1    


Under 14 Womens Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 6    
  > Agar, Jeanelle (F)        
  > Biggar, Morgan (F)        
  > Harland, Ella (F)        
  > Munday, Zali (F)        
2 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 5    
  > Clingeleffer, Mary (F)        
  > Elischer, Georgia (F)        
  > Mitchelmore, Asta (F)        
  > Stephenson, Leilani (F)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Bent, Alice (F)        
  > Duggan, Chloe (F)        
  > Findlay, Erin (F)        
  > Stubbs, Maya (F)        


Under 8 1km Team Event
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 6    
  > Graauw, Jaxon (M)        
  > Hart, Byron (M)        
  > Prebble, Harrison (M)        
2 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 5    
  > Michael, Jasper (M)        
  > Stolp, Ryan (M)        
  > Winn, Toby (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Fehlberg, Mia (F)        
  > Stretton, Jem (M)        
  > Wickham, Amelia (F)        
4 Port Sorell SLSC Team B Port Sorell SLSC 3    
  > Christie, BJ (M)        
  > Greenhill, Grace (F)        
  > Harris, Freja (F)        
5 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 2    
  > Powell, Lenny (M)        
  > Silby, Samantha (F)        
  > Towns, Anderson (M)        
6 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 1    
  > Gula, Chloe (F)        
  > Oram, David (M)        
  > Woodhouse, Ellie (F)        


Under 8 Open Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 6    
  > Dutton, Eve (F)        
  > Powell, Lenny (M)        
  > Silby, Samantha (F)        
  > Towns, Anderson (M)        
2 Carlton Park SLSC Team B Carlton Park SLSC 5    
  > Michael, Jasper (M)        
  > Stark, Oscar (M)        
  > Stolp, Ryan (M)        
  > Winn, Toby (M)        
3 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 4    
  > Fehlberg, Mia (F)        
  > Kuys, Georgia (F)        
  > Stretton, Jem (M)        
  > Wickham, Amelia (F)        
4 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 3    
  > Dennis, Nate (M)        
  > Graauw, Jaxon (M)        
  > Greenhill, Grace (F)        
  > Harris, Freja (F)        
5 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 2    
  > Allan, Levi (M)        
  > Loone, Ave (F)        
  > Palmer, Alfie (M)        
  > Robinson, Izzy (F)        
6 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 1    
  > Gula, Chloe (F)        
  > Oram, David (M)        
  > Sushames, Mani (M)        
  > Woodhouse, Ellie (F)        


Under 8 Open Swim Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 6    
  > Michael, Jasper (M)        
  > Nichols, Pippin (M)        
  > Stark, Oscar (M)        
  > Yang, Max (M)        
2 Penguin SLSC Team A Penguin SLSC 5    
  > Dutton, Eve (F)        
  > Powell, Lenny (M)        
  > Silby, Samantha (F)        
  > Towns, Anderson (M)        
3 Port Sorell SLSC Team A Port Sorell SLSC 4    
  > Christie, BJ (M)        
  > Greenhill, Grace (F)        
  > Harris, Freja (F)        
  > Hart, Byron (M)        
4 Devonport SLSC Team A Devonport SLSC 3    
  > Allan, Levi (M)        
  > Loone, Ave (F)        
  > Palmer, Alfie (M)        
  > Robinson, Izzy (F)        
5 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 2    
  > Fehlberg, Mia (F)        
  > Kuys, Georgia (F)        
  > Stretton, Jem (M)        
  > Wickham, Amelia (F)        
6 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 1    
  > Gula, Chloe (F)        
  > Oram, David (M)        
  > Sushames, Mani (M)        
  > Taylor, Leo (M)        


Under 9 1km Team Event
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Clifton Beach SLSC Team A Clifton Beach SLSC 6    
  > Clingeleffer, Anna (F)        
  > Doyle, Charles (M)        
  > Evans, Joseph (M)        
2 Kingston Beach SLSC Team A Kingston Beach SLSC 5    
  > Botterill-James, William (M)        
  > Enright-Norris, Chase (M)        
  > Smith, Alice (F)        
3 Carlton Park SLSC Team A Carlton Park SLSC 4    
  > Peart, Lulu (F)        
  > Stubbs, James (M)        
  > Taton, Juliette (F)        
4 Boat Harbour Beach SLSC Team A Boat Harbour Beach SLSC 3    
  > Nichols, Jack (M)        
  > Shanahan, Travis (M)        
  > Taylor, Oscar (M)        
5 Ulverstone SLSC Team A Ulverstone SLSC 2    
  > Collins, Thomas (M)        
  > Horton, Jobe (M)        
  > O'Neil, Hudson (M)        
6 Burnie SLSC Team A Burnie SLSC 1    
  > Moore, Kaleb (M)        
  > Reynolds, Ali (F)        
  > Sayer, Maitland (M)